Volcanic Mud (Volkanik Kül) Jel Fiyatı, Kaç Lira, Orjinal Ürün

Volcanic Mud Fiyatı Ne Kadar

Özellikle bir ürün ararken en çok aranan şeylerden biri ürünün özellikleri ve fiyatıdır. Volcanic mud fiyatı arattıysanız şu an ürünün resmi sitesi içerisinde yer almaktasınız ve buradan sizlere ürünün fiyatı, ne kadar, kaç lira gibi bilgiler verilecektir. Ürün kampanya ve fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

1 kutu volcanic mud fiyatı 59 liradır. 1 kutu alımlarda artı 10 lira kargo ücreti alınır.
2 adet ürün bedeli 109 liradır. 2 adet alımlarda da 10 lira kargo ücreti vardır.
3 alana 1 bedava yani 4 kutu volcanic mud jel fiyatı 149 liradır ve bu kampanya da ücretsiz kargo ile ürün gönderilmektedir.
5 alana 1 kutu hediyeli kampanya yani 6 adet volkanik küllü jel fiyatı 169 liradır ve bu kampanyada da kargo ücretsizdir.

Yukarıda da görüldüğü gibi volcanic mud duş jeli fiyatları ve kampanyaları adet arttıkça daha iyi birim fiyatında indirim olmaktadır. Bu kampanyalar resmi satış fiyatları olup belirli süreler için geçerlidir. 4 ve 6 adet alımlarda kargo ücretsiz olarak gönderilir ve ürünleri kapıda ödeme ayrıcalığı ile alabilirsiniz.

Ürün duş jeli formatında üretilmiş olup özel formülü ile size iyi bir bakım yapmayı amaçlar. Özellikle son zamanlarda baya ilgi gören ve beğenilen bu ürün sitemizde kampanya fiyatı ile sunulmuş ve ne zaman isterseniz sitemiz üzerinden kolayca siparişinizi verebilirsiniz. Kolay kullanımlı ve etkili bir ürün sipariş vermek isterseniz hemen sipariş sayfamız üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Orjinal Volcanic Mud 

Ürünü almak istiyorum fakat aldığım ürünün orjinal volcanic mud jel olduğunu nasıl anlarım diye soruyorsanız ilk olarak orjinal ürünlerin bir etiketi yer alır parlak gri renkte. Dış kutu üzerindedir bu etikete hologram söyleniyor. Bu etiket üzerinde ürünün orjinalliğini sorgulayabileceğiniz bir kod bulunmakta ve bunu sorgulayarak aldığınız ürünün orjinal volkanik küllü jel olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere volcanic mud jel fiyatı, kaç lira, ne kadar, kampanyaları, kargo ücreti varmı, orjinal olduğunu nasıl anlayabilirim gibi konular hakkında bilgiler verilmiştir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Yorum Yazın
Volkanik kül, volcanic mud duş jeli,  beyazlatıcı jel, nedir, ne işe yarar, etkileri, özellikleri, içeriği, kullanımı, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme var mı, teslimat süresi, eczane, nerede satılır, orjinal mi, nerede satılır, nereden alınır, satış yeri, fiyatı, kaç lira, ne kadar, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.