Volkanik Küllü Jel, Volcanic Mud Beyazlatıcı Jel

Volkanik Küllü Jel

Volkanik küllü jel nedir, ne işe yarar bu konuyu merak ediyorsanız en doğru yerdesiniz. Volkanik jel bir diğer bilinen adı ile volcanic mud beyazlatıcı jel size bakım yapmayı amaçlayan kozmetik ürün olup iyi bir duş deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Volkanik küllü duş jeli kullanımı son derece pratik olup sadece duş sırasında vücudunuza sürüp yaydıktan sonra bir kaç dakika bekledikten sonra yıkamanızla kullanılmaktadır. Bunun dışında göz ile temas ettirmemeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Volcanic Mud Beyazlatı Jel Fiyat Listesi

Sitemizde yer alan volkanik küllü jel fiyatı ve kampanları şu şekildedir. 1 kutu volcanic mud  beyazlatıcı jel fiyatı 59 lira ve 10 lira kargo ücreti, 2 kutu 109 lira ve 10 lira kargo ücreti, 4 kutu 149 lira ücretsiz kargo ve 6 kutu 169 liradır. 6 kutu alımlarda da kargo ücretsiz olarak gönderilir.

Özel içeriği ile volcanic mud beyazlatıcı jel ürünü size iyi bir bakım yapmaya destek olmakla birlikte sitemizde satılan bu volkanik küllü jel ürünü orijinal ve hologramlı üründür. Sitemiz ürünün resmi satış sitesi olup ürünü kapıda ödeme ile alabilirsiniz.

Hangi Aralıklarla Ürünü Kullanmalıyım

Ürün kullanımı günlük kullanıma uygundur. Günde bir defa kullanmanız önerilir. Duş sırasında kullanarak daha iyi bir duş deneyimini bu kozmetik ürünle yaşayabilirsiniz.

volkanik küllü jel

Ürünü kullanabileceğiniz bölgeler genel olarak: kol, bacak, yüz, bikini bölgesi, ayak ve kol dirsekleri gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Özel formülü sayesinde hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Nasıl Sipariş Verebilirim

Volkanik küllü duş jelini nasıl sipariş verebilirim diye merak ediyorsanız kısaca sipariş vermek için sitemizin satın al sayfasına tıklayıp kaç adet almak istediğinizi gibi bilgileri doldurarak siparişinizi verebilirsiniz. Mesai günlerinde Saat 15:30′ a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargolanır ve 24 saat ile 72 saat arasında sizlere teslim edilebilmektedir.

Bu sayfada sizlere volkanik küllü duş jeli, volcanic mud beyazlatıcı jel özellikleri nelerdir, kargo ücreti var mı, fiyat listesi gibi konular hakkında bilgiler verilmiştir.

Yorum Yazın
Volkanik kül, volcanic mud duş jeli,  beyazlatıcı jel, nedir, ne işe yarar, etkileri, özellikleri, içeriği, kullanımı, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme var mı, teslimat süresi, eczane, nerede satılır, orjinal mi, nerede satılır, nereden alınır, satış yeri, fiyatı, kaç lira, ne kadar, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.